Trener Osobisty - Warszawa - oferta Treningów Indywidualnych.

Strona główna  |  Twój Trener Indywidualny  |  Trener Osobisty - Warszawa - oferta Treningów Indywidualnych.
Tagi: trener indywidualny warszawa, trener osobisty warszawa, trener personalny warszawa, trener prywatny warszawa, trening indywidualny warszawa, Tomasz Gać, fitness klub, fitness, sport

Trener Osobisty Warszawa

Dla kogo Trener Osobisty?trener osobisty warszawa

Trening indywidualny to aktywna forma spędzania czasu pod okiem specjalisty.
Ćwicząc z naszymi klientami nie skupiamy się wyłącznie na mięśniach i stawach, tylko na człowieku jako całości.
Treningi są tak skomponowane aby poprawiały jakość Waszego życia i ułatwiały czynności dnia codziennego.
Współpraca z ponad 250 osobami pozwoliła nam wypracować warsztat, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kliknij aby przeczytać jak od strony organizacyjnej wygląda Trening Indywidualny?

Wychodzimy z założenia, że Trener Osobisty, oprócz posiadania rzetelenej wiedzy z zakresu metodyki treningu, powinien być świetnym psychologiem i motywatorem, ponieważ założone cele będą możliwe do zrealizowania tylko wtedy, gdy atmosfera na treningu będzie w 100% przyjazna dla klienta.

 

Trener Personalny to osoba, która pomoże wam w wielu aspektach.
Oto tylko niektóre obszary kultury fizycznej, w których się specjalizujemy:

  • Motywacja do pracy – „Na świecie istnieje tylko jeden sposób zmuszenia kogoś, by robił to czego pragniemy – musi sam chcieć to zrobić” My sprawimy, że będzie Ci się chciało!!!
  • Budowanie masy mięśniowej – poprzez wykorzystanie wiedzy z treningu kulturystycznego, dobranie odpowiedniej diety i suplementacji pomożemy Ci harmonijnie rozwijać muskulaturę i budować sportową sylwetkę .
  • Odchudzanie – jest to główny cel znacznej części klientów fitness klubów, jak i naszych podopiecznych na sali ćwiczeń. Korzystając z wiedzy, doświadczenia oraz ścisłej współpracy z dietetykiem zaproponujemy Ci rozwiązania, dzięki którym najefektywniej i bezpiecznie dla zdrowia pozbędziesz się zbędnych kilogramów.
  •  Modelowanie sylwetki – poprzez wykorzystanie różnorodnych systemów treningowych, odpowiedni dobór ćwiczeń i obciążeń pomożemy Ci skupić się w treningu na tych partiach ciała, na których najbardziej Ci zależy.
  •  Trening uzupełniający inne dyscypliny sportu – Odpowiedni trening na siłowni i przytgotowanie fizyczne sprawi, że wyniki w Twojej docelowej dyscyplinie wyraźnie się poprawią i będziesz mógł czerpać z niej jeszcze więcej przyjemności. Jeżeli Twoją pasją jest bieganie, pływanie, sporty walki, gry zespołowe, tenis czy jakakolwiek inna dyscyplina to jesteśmy w stanie Ci pomóc.
  • Trening medyczny/rehabilitacja – Nasi Trenerzy Osobiści są jednocześnie fizjoterapeutami i specjalistami treningu funkcjonalnego. Korzystając z wiedzy medycznej i doświadczenia klinicznego ułożymy trening tak, aby przebyta kontuzja lub uraz nie stanowiły przeszkody w Twojej codziennej aktywności.
  • Powrót do formy po ciąży – w trakcie ciąży i po urodzeniu dziecka ciało kobiety znacznie się zmienia, zarówno przez rozchwianą gospodarkę hormonalną , zmiany wynikające z 9 miesięcznego noszenia płodu jak i samego porodu. Poprzez odpowiednie zestawy ćwiczeń i program żywieniowy, pomożemy Ci dojść do formy, odzyskać pełną sprawność i wymarzoną sylwetkę.
  •  Przygotowanie do nart – w ostatnich latach możemy zaobserwować znaczny wzrost kontuzji narciarskich, wynika to z faktu, że profesjonalny sprzęt do szybkiej jazdy jest co raz bardziej dostępny a ludzie wybierają się w góry bez żadnego przygotowania. Korzystając z wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie możliwie najbliżej odwzorować specyfikę jazdy na nartach w warunkach sali treningowej. Po kilku tygodniach takich ćwiczeń będziesz się czuł znacznie pewniej i zredukujesz ryzyko kontuzji do minimum.
  •  Trening dla seniorów – Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie aktywności. Jeśli chcesz bez problemu dotrzymywać kroku swoim wnuczkom, cieszyć się dobrym zdrowiem i sprawnością to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Trener Osobisty Warszawa - Tomasz Gać

tel: 509-838-378

e-mail: trenerindywidualny.tg@gmail.com