Trening indywidualny z dojazdem do domu.

Strona główna  |  Twój Trener Indywidualny  |  Trening indywidualny z dojazdem do domu.
Tagi: trening indywidualny w domu klienta, trening indywidualny z dojazdem do domu, trener osobisty z dojazdem do domu, trener osobisty z dojazdem do domu warszawa

trener-osobisty-warszawaTrening indywidualny z dojazdem do domu.

Jeśli w Twojej okolicy nie ma Fitness Klubu, nie lubisz zgiełku i tłoku w siłowniach, nie masz czasu na dojazdy, lub jeśli swobodnie czujesz się tylko we własnym domu, mamy ofertę skierowaną właśnie dla Ciebie.

Nasi trenerzy dojadą pod wskazany adres w granicach Warszawy i poprowadzą ciekawe zajęcia w mieszkaniu lub przydomowej salce treningowej, z wykorzystaniem drobnego sprzętu i ciężaru własnego ciała.

Prowadzimy również zajęcia w plenerze, trening ogólnorozwojowy w parku lub lesie może być ciekawym urozmaiceniem treningu siłowego.

Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i zadbasz o swoje zdrowie i sylwetkę.

Trener Osobisty - Warszawa - Tomasz Gać

tel:509-838-378

e-mail: trenerindywidualny.tg@gmail.com

Do dietetyk Moniki Krynickiej-Gać zgłosiłem się w TI Fitness na Ursynowie, z powodu mojej monotonnej diety oraz niesatysfakcjonujących wyników ćwiczeń na siłowni. Moim celem było budowanie masy mięśniowej. Monika Krynicka-Gać przeprowadziła ze mną wywiad, żeby wybadać moje oczekiwania co do jadłospisu. Dokonała pomiaru składu ciała (zawartość wody w organizmie , ilość tkanki tłuszczowej itp.)  wraz z omówieniem tych wyników.
Na podstawie wywiadu i pomiaru składu ciała ułożyła jadłospis.
Monika Krynicka-Gać posiada również wiedzę z zakresu suplementacji, co bardzo się przydało w moim budowaniu masy mięśniowej.
Zaleciła jakie suplementy diety włączyć a jakie wyłączyć z codziennej diety.
Już po pierwszym miesiącu nowego menu przygotowanego przez Monikę Krynicką-Gać było widać pierwsze oczekiwane efekty! Zachęcony postępami jakich oczekiwałem, zapisałem się na kolejny, kompleksowy plan żywieniowy, co również było świetną decyzją!
Kolejnym plusem jest fakt, że z Moniką Krynicką-Gać jest się cały czas w kontakcie mailowym, więc w razie wątpliwości nie jest się pozostawionym samemu sobie.
Monika Krynicka-Gać posiada fachową, pełną wiedzę w zakresie odżywiania i suplementacji sportowców, jak i ludzi, którzy chcą po prostu urozmaicić swoją dietę czy nabrać zdrowych nawyków żywieniowych.
Z całym sumieniem mogę polecić świetną dietetyk, Monikę Krynicką-Gać!

Paweł Franke-Lestang