Referencje dla Trenera Osobistego i Dietetyka

Strona główna  |  Referencje dla Trenera Osobistego i Dietetyka
Tagi: referencje dla trenera, referencje dla dietetyka, trener osobisty, dietetyk, trener personalny

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Paulina i Maciej Kurzajewscy

Szanowni Państwo,

Pragniemy zarekomendować Pana Kamila Golenia- trenera personalnego jako osobę niezwykle kompetentną i doświadczoną. Treningi oraz ćwiczenia przez niego prowadzone cechują się dużym urozmaiceniem, każde z nich jest odpowiednio uzasadnione i uargumentowane.
Pan Kamil Goleń jest otwarty na sugestie osób ćwiczących, potrzeby rozwoju fizycznego i wzbogacanie wszelkich form aktywności fizycznej.
Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest miła i przyjazna.
Jako osoby bardzo aktywne zawodowo, dzięki współpracy z Panem Kamilem Goleniem tryskamy energią i zdrowiem, poprawiliśmy jakość naszego życia, a wszelkie czynności wydają się nam łatwiejsze i mniej męczące.
Wszystkim osobom zainteresowanym i czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność fizyczną polecamy indywidualne i grupowe treningi z Panem Kamilem Goleniem.
Panu Kamilowi życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Paulina Smaszcz – Kurzajewska- dziennikarka
Maciej Kurzajewski- dziennikarz sportowy

Rekomendacja dla Trenera i Dietetyka

Osoba polecająca: Iwonna Świderska

Znam Tomasza z widzenia od kilku lat, jeszcze z czasów Gymnasionu, New Gym, a potem z TI Fitness . Ćwicząc na siłowni obserwowałam, jak prowadzi treningi indywidualne z mniej lub bardziej znanymi osobami i podobało mi się jego zaangażowanie. Potem poczytałam o jego kwalifikacjach i… byłam pełna podziwu dla wszechstronnych umiejętności i świetnego przygotowania do pracy jako trener indywidualny. Los chciał, że pół roku temu przeszłam operację obu stóp. Sześć tygodni leżenia, potem następne miesiące żmudnego powrotu do normalnego funkcjonowania spowodowało, że moja forma była, szczerze mówiąc, tragiczna, a waga wskazywała sześć kilogramów więcej. Ponieważ na listopad mam zaplanowany wyjazd trampingowy z dwoma przyjaciółmi do Afryki Zachodniej, musiałam zrobić coś, aby odzyskać sprawność i zrzucić trochę kilogramów, choćby dlatego, żeby nie musieć kupować nowych wyprawowych ciuchów. Postanowiłam zadziałać kompleksowo i zwróciłam się do Tomasza, aby mnie potrenował przez kilka tygodni, a do jego Żony, aby mi rozpisała dietę....

Polecany Trener Osobisty

Osoba polecająca: Adam Łaszyn

Trenerzy są różni. I z różnymi już pracowałem. I w końcu jestem w najlepszych rękach w Warszawie. Tomek jest bowiem wysokiej klasy profesjonalistą. Świetnie potrafi dobrać ćwiczenia uwzględniając też potrzeby rehabilitacyjne. I wyjaśnić dlaczego takie ćwiczenia a nie inne oraz co za ich sprawą się dzieje. To świetny coach. I wiem co mówię, bo sam jestem trenerem. Wprawdzie w innej sferze, ale wiem, po czym rozpoznać naprawdę dobrego trenera.
Pozdrawiam
Adam Łaszyn
 

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Magdalena Mikołajczuk

Powiem szczerze: siłownia to nie jest moje ulubione miejsce, a przyrządy do ćwiczeń, zwłaszcza w dużej ilości, przywodzą mi na myśl średniowieczną salę tortur. Co się więc musi stać, żeby człowiek w miarę zdrowy na umyśle (przynajmniej we własnej ocenie), z własnej woli i za własne pieniądze regularnie przychodził do izby tortur? Musi się pojawić ktoś taki jak Pan Tomek Gać, zwany wprawdzie trenerem osobistym, ale będący raczej skrzyżowaniem kata z anestezjologiem. Wprawdzie daje człowiekowi do wiwatu, ale jego inteligencja i poczucie humoru (często absurdalne, a takie lubię najbardziej), działa jak środek znieczulający. Jest przy tym ciekawy świata, zorientowany w wielu dziedzinach, więc można z nim pogadać o wszystkim. A ponieważ ja bez gadania umieram, więc gdybym trafiła na trenera mniej ciekawego w rozmowie niż Pan Tomek, pewnie w ogóle dałabym sobie spokój z siłownią. Przed ćwiczeniami prawie zawsze mam wrażenie, że nie dam rady, a po treningu zawsze czuję się wspaniale. Polecam więc współpracę z Panem Tomkiem wszystkim, którzy nie są mistrzami automobilizacji, a rekordy bili...

Rekomendacja dla Trenerki Personalnej

Osoba polecająca: Paulina Gordon

Pragnę zarekomendować Trenerkę Personalną - Katarzynę Spyrko-Śmietanko, która jest kompetentną, wykształconą osobą z dużym doświadczeniem w fizjoterapii.
Jestem osobą z dużymi problemami z kręgosłupem dlatego zależało mi, aby mój Trener był fizjoterapeutą, praktykiem i Pani Katarzyna jest dokładnie taką osobą. Podczas naszej współpracy Pani Kasia wykazała się dużą wiedzą, profesjonalnym podejściem i zrozumieniem. Układane przez nią treningi są ciekawe, zróżnicowane i dobrane odpowiednio do aktualnych możliwości klienta. Potrafi świetnie motywować do dalszej pracy, gdy przychodzą trudne momenty oraz zachować fantastyczną atmosferę podczas treningu."

Rekomendacja dla dietetyk.

Osoba polecająca: Magdalena Adamska

Witam wszystkich odchudzających! ;)

Od początku kiedy pamiętam, mam problemy z nadwagą. Nic mi nie pomagało, ani żadne sanatoria odchudzające,ani inne diety.
Postanowiłam całkiem niedawno spróbować jeszcze raz... Udało się i jestem bardzo zadowolona! ;)
Dzięki wspaniałej współpracy i wsparciu ze strony miłej pani dietetyk Moniki Krynickiej-Gać, schudłam ok.12kg w ciągu 4 miesięcy i mam zamiar stracić jeszcze więcej.
Jest to bardzo dobrze dobrana i zróżnicowana dieta, gdzie w połączeniu z jakimkolwiek wysiłkiem fizycznym daje efekty.

Naprawdę, polecam Wszystkim, którzy chcą się odchudzać zdrowo, z głową i bez żadnych ubytków na swoim zdrowiu!
Pozdrawiam serdecznie... :)

Magda
 

Rekomendacja dla Trenera Przygotowania Motorycznego

Osoba polecająca: Remigiusz Rzepka

Pragnę zarekomendować Tomasza Gać, jako kompetentnego, wykształconego i doświadczonego Trenera Osobistego oraz fizjoterapeutę.
Tomek ma wiedzę i doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi i sportowcami, stosując aspekty treningu sylwetkowego, funkcjonalnego i przygotowania motorycznego.

Remigiusz Rzepka – fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego Kadry Polski piłkarzy nożnych

Rekomendacja dla Trenera Przygotowania Motorycznego

Osoba polecająca: Piotr Wyszomirski

Chcąc jak najlepiej przygotować się do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej w styczniu 2012r postanowiłem skorzystać z pomocy Trenera Przygotowania Motorycznego. Po krótkich poszukiwaniach trafiłem w Warszawie do Tomasza Gacia. Pomimo, że mieliśmy tylko tydzień, uważam że zajęcia z Tomkiem sporo wniosły do mojego treningu i miały realne przełożenia na formę fizyczną. Po wykonaniu diagnostyki funkcjonalnej testem FMS, skupiliśmy się w treningu nad stabilizacją kręgosłupa i barków oraz nad dynamiką, która u bramkarza jest niezwykle istotna. Biorąc pod uwagę, krótki czas pracy, byłem bardzo zadowolony z efektów treningu. Polecam Tomasza jako kompetentnego trenera przygotowania motorycznego.

Piotr Wyszomirski – bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej.

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Janusz Wójcik

Chciałbym zarekomendować Tomasza Gać jako kompetentnego i profesjonalnego Trenera Osobistego i fizjoterapeutę.
W trakcie naszej współpracy Tomasz wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem zarówno z zakresu rehabilitacji, treningu medycznego ( pomagał mi dojść do sprawności po endoprotezoplastyce stawu biodrowego) jak i tematyki stricte sportowej. Obszerna wiedza z zakresu obciążeń i planowania cykli treningowych oraz doświadczenie dotyczące pracy nad motoryką zawodników sprawiają, że polecam Tomasza jako osobę kompetentnego Trenera Przygotowania Fizycznego, zdolnego do pracy ze sportowcami na najwyższym poziomie.
Janusz Wójcik – trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, poseł na sejm RP

Rekomendacja dla Osobistego Trenera

Osoba polecająca: Maja Goettig

Kamil jest świetnym trenerem. Profesjonalny, przygotowany merytorycznie, z dużą wiedzą o sporcie, rehabilitacji i dietetyce. Potrafi tę wiedzę dobrze przekazać i stale ją aktualizuje. Odpowiednio dopasowuje ćwiczenia do potrzeb, zawsze pilnuje, żeby były prawidłowo wykonane. Jednocześnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów. Jego treningi są bardzo różnorodne i co najważniejsze - dają widoczne rezultaty. A do tego to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam treningi z Kamilem pod jego fachowym okiem.

Maja Goettig - ekonomistka

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Andrzej Trzeciakowski

Istnieje tylko jeden sposób zmuszenia tak leniwej osoby jak ja, do ćwiczeń fizycznych – dobry trener indywidualny . Na podstawie referencji dostępnych w New Gym, wybrałem Kamila Golenia i ani trochę się nie pomyliłem. Jest naprawdę super miłym, kulturalnym i profesjonalnym trenerem, który potrafi przekonać człowieka do poważnego potraktowania swojego zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy trening był przez niego przemyślany i zaplanowany i widać było, że nie jest mu obojętne, jakie ćwiczenia będę tego dnia wykonywał. Jeszcze przed rozpoczęciem treningów, nabawiłem się dość bolesnej kontuzji stawu barkowego i obawiałem się, że może nie wziąć tego pod uwagę lub nawet sądzić, że próbuję w ten sposób wymigać się od ćwiczeń . Nic podobnego – za każdym razem ćwiczenia dobrane były w taki sposób, aby po żadnym pozorem nie narazić mnie na ból, a zakres tych ćwiczeń Kamil konsultował dodatkowo ze specjalistą-rehabilitantem. To się właśnie nazywa odpowiedzialność i profesjonalizm. Z czystym sercem polecam Kamila Golenia każdemu, kto chce coś dla siebie zrobić w...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Agnieszka Bolikowska

Treningi z Pawłem Traczem to czysta przyjemność - nawet jeśli ich nieodłącznym elementem jest bardzo intensywny trening Tabata, zawsze wiadomo, ze warto ;). Zaczęłam ćwiczyć z Pawłem kilka miesięcy temu, przede wszystkim by wzmocnić się jako biegaczka. Teraz powiem szczerze, ze nie wyobrażam sobie dłuższej przerwy w naszych treningach. Paweł z humorem, dyplomacją a przed wszystkim imponującym profesjonalizmem podchodzi on do każdego treningu z osobna, nie tracąc przy tym z horyzontu celów, które wyznaczyliśmy sobie na samym początku. Efekty są widoczne gołym okiem - kondycja wzrosła i w marcu startuję w Półmaratonie Warszawskim - co najważniejsze, doskwierający kiedyś ból kolana przy dłuższych biegach jest już przeszłością ;)
Agnieszka Bolikowska

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Robert Wyszyński

Moja przygoda z dietami zaczęła się ponad 20 lat temu. Wtedy po raz pierwszy, w Nowym Yorku,  spotkałem amerykańskie …niedrogie hamburgery . Koszt ich jedzenia był jednak zawrotny.  Cena jaką zapłaciłem to - ponad 20 kilo nadwagi. Aby schudnąć próbowałem wszystkiego: diet, głodówek, sportu, a nawet modlitwy. Nic nie pomagało, a nawet jeśli, to tylko na krótki czas, maksymalnie rok, potem sami wiecie, jojo, frustracja i codzienny dyskomfort. Dwa miesiące temu „przypadkiem” umówiłem się na wizytę u Pani Moniki . Na spotkanie szedłem z niedowierzaniem i mantrą „znowu męka diety”.  Bardzo zdziwiłem się słysząc, że mam jeść smacznie, zdrowo, 5 razy dziennie i w żadnym razie nie głodzić się. Nie uwierzyłem. Pierwsze dwa tygodnie to był szok. W sklepie zwracałem uwagę na to co kupuję, zacząłem gotować, smakować, kilka razy udało mi się nawet poczuć radość z diety….gotowania dla siebie. Przez dwa tygodnie schudłem 5 kilo.  Prawie taki sam wynik jak na diecie rodem z Oświęcimia, czyli kopenhaskiej.  Byłem zadowolony i wściekły....

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Rafał Sułkowski

Wszystko zaczęło się od rzucenia palenia 5 lat temu, do tego stres w pracy i brak ruchu – skończyło zgodnie ze znanym schematem …  +10kg i zero kondycji. Zdecydowanie coś z tym trzeba było zrobić, a na prawdę trudno samemu zmobilizować się do regularnych treningów. Na szczęście właśnie wtedy żona wpadła na genialny pomysł, abym spróbował z trenerem  indywidualnym. Poleciła mi Kamila Golenia , z którym sama ćwiczyła już od kilkunastu miesięcy. I to był strzał w dziesiątkę! Kamil okazał się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Profesjonalnie, ciekawie, skutecznie, z odrobiną dobrego poczucia humoru i umiejętnością naturalnego, niewymuszonego motywowania. Po pierwsze Kamil zaczął od wnikliwego wywiadu i dostosował cały program ćwiczeniowy do moich możliwości i oczekiwań. Po drugie ćwiczenia są bardzo urozmaicone, wszechstronne i ciekawe. Po trzecie Kamil stale kontroluje sposób wykonywania ćwiczeń, monitoruje postępy i odpowiednio dobiera obciążenia treningowe. Siłownia z trenerem to całkowicie inna bajka niż samodzielne machanie hantlami. Dlaczego?...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Michał Panek

Chciałbym zarekomendować osobę Pana Tomasza Gać jako bardzo kompetentnego i w pełni profesjonalnego trenera osobistego . Zarówno moja wcześniejsza praca jak i hobby polegały na stałym siedzeniu przy biurku/stole oraz braku możliwości ruchu. Wzrost wagi szedł w parze z coraz słabszą formą fizyczną. Pewnego dnia postanowiłem powiedzieć „dość” i zacząłem rozglądać się za efektywnymi i trwałymi sposobami na poprawę własnego samopoczucia. Wówczas poprzez Internet odnalazłem osobę Pana Tomka. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po 10 miesiącach wspólnych ćwiczeń mogę z pełną świadomością przyznać, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Waga spadła, sprawność wzrosła , a ćwiczenia, które na samym początku nieco mnie przerażały stały się dla mnie czystą przyjemnością. Efekty wynagradzają trud i powodują, że z miłą chęcią pojawiam się na treningach. Pan Tomek jest profesjonalistą w każdym calu , potrafi odpowiednio dobrać trening do potrzeb klienta oraz urozmaicić ćwiczenia tak, aby nigdy nie było nudno. Z resztą przeglądarka internetowa nie...

Rekomendacja dla Trenera Prywatnego

Osoba polecająca: Fabian Włodarek


Dla osób poszukujących trenera indywidualnego i terapeuty rekomenduję Tomasza Gać.
Od dłuższego czasu borykam się z problemami z kolanem, po rekonstrukcji więzadła krzyżowego trudno mi było odzyskać pełny zakres ruchu, siłę i kontrolę nad mięśniami.
Treningi z Tomkiem pomogły mi dojść do sprawności, która w pracy muzyka na scenie jest dla mnie niezwykle istotna.
Polecam
Fabian Włodarek - muzyk, znany m.in z programu "Jaka to melodia"

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Gujski Mariusz

Pan mgr Tomasz Gać jest doskonałym i wszechstronnym trenerem osobistym. Potrafi mądrze prowadzić osoby o rozwiniętej kulturze fizycznej, ale też tych, dla których sport w życiu nie był ulubionym zajęciem. Jego profesjonalizm sprowadza się nie tylko do doskonałej znajomości anatomii i fizjologii. Potrafi dostosować programy treningowe do oczekiwań każdego człowieka. Potrafi swoją wiedzę na temat roli aktywności fizycznej przełożyć na fantastyczny cykl treningów. Niezwykle pomocna jest też wiedza Pana Tomasza w zakresie rehabilitacji. W tej dziedzinie - dzięki swej konsekwencji - potrafi dokonać cudów. Najbardziej ujmującą jednak cechą Pana Tomasza jest jego skromność.

dr Mariusz Gujski
Warszawski Uniwersytet Medyczny


 

Polecany Trener Indywidualny.

Osoba polecająca: Kozioł Katarzyna

Moja 14-letnia córka oraz ja ćwiczymy z p. Tomkiem od ponad roku. 25-letni syn pracuje z nim nad poprawą formy już prawie rok. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Najbardziej się cieszę , że potrafił zachęcić moją córkę do ćwiczeń, które mają skorygować wadę jej postawy. Już widzę pierwsze efekty. Ja przy okazji treningów córki pracuję nad swoją formą, która również sukcesywnie rośnie. Pan Tomek dobiera treningi w zależności od potrzeb, wieku, stanu zdrowia i aktualnego samopoczucia. Pan Tomek jest solidny, punktualny i zawsze przygotowany do zajęć. Ćwiczenia są ciekawe, zróżnicowane, więc nie znudzą nawet mało zmotywowanej osoby. Kontroluje poprawność wykonania każdego ćwiczenia, by nie zrobić sobie krzywdy a jednocześnie mobilizuje by dać z siebie więcej. Często wplata elementy zabawy i rywalizacji, co jest ważne w przypadku zachęcenia do ćwiczeń nastolatki. Ma wiedzę, zapał i energię, którą zaraża. Po prostu jest Profesjonalistą! Polecam każdemu, kto nie potrafi się sam zmobilizować a chciałby czuć się młody i wysportowany. Dr...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego i Dietetyka

Osoba polecająca: Małgorzata Biczyk

Kiedyś należałam do osób bardzo aktywnych, niestety studia i skupienie się na rozwoju pracy zawodowej spowodowały moją totalną inercję. Od dawna obiecywałam sobie, że wreszcie wrócę do dawnej aktywności fizycznej. Wielokrotnie zapisywałam się na wszelkiego rodzaju zajęcia fitness, siłownię, basen, ale to był jedynie słomiany zapał. Zrozumiałam wreszcie, że potrzebuję kompleksowej i profesjonalnej pomocy. Zwróciłam się o nią do Moniki Krynickiej- Gać oraz Tomka Gacia i to był strzał w 10! Dzięki diecie ułożonej pod osobiste preferencje smakowe przez Panią Monikę oraz dzięki regularnym treningom indywidualnym z Tomkiem oraz Kamilem Wypychem w 2 miesiące straciłam 9 kilo i walczę dalej :)  To jednak nie wszystko! Dzięki Pani Monice poznałam, czym jest racjonalne żywienie i zrozumałam, że dieta nie musi być katorżniczą drogą przez mękę. Nauczyłam się zwracać uwagę na to co jem, a 5 posiłków dziennie weszło mi już w nawyk. Połączenie diety z treningami 2 x w tygodniu na pewno spotęgowało mój spadek wagi, ale przede wszystkim ma wpływ na ksztatowanie...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Anna Jurczyńska

Treningi z Kamilem są czystą przyjemnością, oczywiście pomijając liście i piach we włosach ;-). Za każdym razem wprowadza nowe elementy, dopasowuje ćwiczenia do indywidualnych możliwości. Odkąd ćwiczymy razem, wskakiwanie na ławki i wyciskanie z gałęzią nie są mi straszne, a elementy boksu przydają się w codziennej pracy – szczególnie wiązanie kostek gumą. Nie wyobrażam sobie lepszej pobudki niż nasze poranne treningi w lesie. Kamil jest osobą z dużym poczuciem humoru, znosi ze stoickim spokojem bojowe okrzyki przy ostatniej pompce i potrafi naprawdę zmotywować. Serdecznie polecam!

Anna Jurczyńska

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Bartłomiej Sadowski

   Chciałbym zarekomendować Pana Kamila Golenia , jako świetnie przygotowanego i zawsze profesjonalnie podchodzącego do swojej pracy trenera indywidualnego .    Cała moja przygoda treningów z Kamilem rozpoczęła się od… zębów., kiedy to mój lekarz ortodonta skierował mnie do Centrum Rehabilitacji Sportowej na wykonanie odpowiednich wkładek ortopedycznych, bez których nie byłoby możliwe odpowiednie dalsze leczenie mojego zgryzu. Właśnie tam, podczas badania, dowiedziałem się, że przydałby mi się solidny trening ogólnorozwojowy, mający na celu poprawę mojej sylwetki, stabilizacji i koordynacji ruchowej. Wtedy polecono mi Kamila Golenia. Dosyć szybko przekonałem się, że Kamil to najwłaściwsza osoba do prowadzenia treningu indywidualnego. Dziś, po roku ćwiczeń wracając pamięcią do tego co było na pierwszych treningach, widzę przepaść. Postępy są znaczne i bardzo widoczne, co jest tylko potwierdzeniem tego, że Kamil Goleń jest świetnym trenerem. Ma on poza duża wiedzą merytoryczną zdolności motywacyjne, bez których nie poczyniłbym takiego progresu....

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Joanna Pieczyńska

Z Panią Moniką Krynicką -Gać, spotkałam się w klubie, w którym regularnie ćwiczę. Dzięki Jej profesjonalnym i merytorycznym poradom, uświadomiłam sobie jakie błędy żywieniowe popełniam i skąd moje kłopoty z metabolizmem i powolna utratą wagi. Pani Monika przeprowadziła ze mną długi wywiad, a po kilku dniach otrzymałam jadłospis przygotowany specjalnie dla mnie. Zostały w nim uwzględnione produkty, które lubię, a te za którymi nie przepadam zostały wyeliminowane ;-)... i waga zaczęła spadać!!!
Kontakt z Panią Moniką jest rewelacyjny! po kilku tygodniach, bez problemu dosłała mi kolejne nowe przepisy, a w każdym momencie kiedy potrzebowałam jakiejkolwiek porady, od razu ja otrzymywałam.
Bardzo polecam kontakt z Panią Moniką! Każdemu przyda się zmiana nawyków żywieniowych oraz nowy sposób zdrowego odżywiania się. Kto jak kto, ale Pani Monika na pewno w tym pomoże!!


Joanna Pieczyńska, lekarz stomatolog

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Paweł Białek

Z powodu dość napiętego planu dnia z trudem znajduję czas na sport, który stanowi jedną z moich pasji. Dlatego postanowiłem dobrze wykorzystać czas przeznaczony na trening. Trochę z ciekawości umówiłem się na pierwszy trening indywidualny z Panem Tomkiem. Ale już ta pierwsza godzina ćwiczeń pozwoliła mi zrozumieć, że wiedza którą posiada Pan Tomek gwarantuje właściwe wykorzystanie czasu. Samodzielnie nie miałbym szansy zaplanować tak skutecznych ćwiczeń zarówno siłowych jak przede wszystkim poprawiających koordynację ruchową .Treningi są bardzo urozmaicone, bezpieczne i stanowią dla mnie doskonałe uzupełnienie treningów kolarskich i biegowych. Gorąco polecam Pana Tomka wszystkim, którzy chcą efektywnie spędzić czas na siłowni.

Dr n.med. Paweł Białek-chirurg naczyniowy

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Witold Łojkowski

Dzięki Tomkowi odkryłem nowy świat treningu. Trenuję na różne sposoby od 20 lat, ale trening Tomka zdumiał mnie. Jaka to piękna dziedzina wiedzy – ciągle można się uczyć nowego. Trening jest bardzo intensywny, i po godzinie zajęć jestem mocno wyczerpany. Ale po następnej godzinie czuję więcej energii niż przed treningiem. I z każdym tygodniem jest lepiej. Trening pomaga też w rehabilitacji mojego stawu barkowego. Czuję się ogólnie jak by to powiedzieć „silny i stabilny”. To promieniuje od środka. Poprawia się moje poczucie równowagi i wiara we własne możliwości i zdolność ich utrzymania. Mam zapisane w kalendarzu zajęcia co tydzień na dwa miesiące na przód. Zajęcia są urozmaicone, i zawsze jestem ciekaw co Tomek nowego dla mnie wymyśli. Przyjście na trening to priorytet. Myślę, że wiele osób nie wie jak bardzo może sobie pomóc przez indywidualny trening.

Witold Łojkowski - profesor Akademicki

Rekomendacja dla Osobistego Trenera

Osoba polecająca: Lucyna Zembowicz

Moim zdaniem nie ma nic lepszego dla leniwych, zbolałych mieszczuchów niż treningi z panem Tomkiem ! Jeśli moglibyśmy zaczynać od nich każdy dzień zyskało by na tym nie tylko nasze ciało ale i umysły. A uwolniona energia mogłaby lepiej przysłużyć się budowaniu stolicy. ;) Moją motywacją do rozpoczęcia ćwiczeń był ból kręgosłupa . Już po kilku tygodniach treningów przestał mi dokuczać i wyraźnie poczułam korzyści płynące z regularnego ruchu. Pan Tomek wie jakie ćwiczenia są dla mnie najlepsze, dobiera odpowiednie do moich możliwości tempo i rytm. To bardzo cenne dla kogoś kto, tak jak ja, nie potrafi zmobilizować się do samodzielnych ćwiczeń w domu. Efekty treningów sprawiają mi radość. Poprawa kondycji uprzyjemnia jazdę na nartach , a lepsza świadomość ciała zdecydowanie podnosi jakość życia. Pan Tomek to profesjonalista ale też osoba o szerokich horyzontach. Można z nim porozmawiać zarówno o anatomii czy neurobiologii jak i o sztuce czy polityce (tej ostatniej raczej unikam!). Dlatego z pełnym przekonaniem rekomenduję treningi z panem Tomkiem. To człowiek, który...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Monika Lasota

Na co dzień trenuję wyczynowo taniec towarzyski . Do współpracy z Kamilem Goleniem zachęcił mnie mój trener. Chciał, abym poprawiła swoją sprawność fizyczną, nastawiona więc byłam na duży wysiłek. Trenuję z Kamilem już od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Treningi indywidualne odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, co nie przeszkadza im być „porządnym wyciskiem” zgodnie z moimi oczekiwaniami. Kamil jest bardzo zaangażowany w trakcie treningu, poświęca sto procent uwagi i nadzoruje wykonanie każdego ćwiczenia. Doskonale motywuje do ciężkiej pracy, Jego doświadczenie i wiedza pozwalają Mu wyczuć ile jeszcze mam siły i kiedy powinnam przestać. Dzięki Jego znajomości anatomii i wiedzy z zakresu rehabilitacji mogłam bez obaw trenować nawet w trakcie kontuzji. Dzięki wszechstronności Kamila treningi są bardzo urozmaicone a plan przemyślany i dostosowany do wymagań mojej dyscypliny sportowej. Kamila polecam każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania, ponieważ jest cierpliwy i wyrozumiały, treningi dostosowuje do każdego indywidualnie i...

Rekomendacja dla Osobistego Trenera

Osoba polecająca: Mira Lekki

Z Panem Tomkiem współpracuję od ponad roku.
Wchodząc po schodach, aby zapisać się na ćwiczenia z trudem łapałam oddech.
Teraz – mogę wbiec, moja kondycja fizyczna jest nie do poznania, moje stawy i mięśnie żyją!
Pan Tomek potrafi znakomicie dobrać zarówno zakres ćwiczeń jak i ich intensywność aplikując je stosownie do mojej dyspozycji w danym dniu. Ich rozmaitość powoduje, ze trening z Panem Tomkiem nigdy nie jest nudny i monotonny. Do tego dochodzi jego niezwykła dbałość o mój komfort w czasie ćwiczeń.
Bardzo polecam skorzystanie z jego wiedzy i umiejętności!


Mira Lekki - Właścicielka Salonu Fryzjerskiego MIRA

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Katarzyna Dixon

Kilka lat temu byłam bardzo aktywna fizycznie, ale po urodzeniu dziecka nie było niestety czasu na zadbanie o własną kondycję fizyczną. Od przypadku do przypadku coś starałam się robić, ale nic z tego nie wychodziło – zbyt mało czasu, szczególnie kiedy sie pracuje. Wtedy przyjaciółka powiedziała mi, że jej pomaga prywatny trener , który przychodzi do niej do domu . Byłam trochę sceptyczna co do ćwiczenia w domu, ale po pierwszych zajęciach z panem Kamilem radykalnie zmieniłam zdanie. Przy użyciu gum, piłki, TRX czy nawet małej ławki można zrobić niezliczoną ilość ćwiczeń na różne partie ciała. Już po pierwszych 10 treningach zauważyłam zdecydowaną zmianę w wyglądzie mojej sylwetki , wzmocnieniu mięśni i poprawie kondycji. Personalne treningi z panem Kamilem w domu polecam wszystkim, którzy nie mają czasu lub wystarczającej motywacji do chodzenia na siłownię. Korzystałam już wielokrotnie z usług personlanych trenerów w bardzo dobrych fitness klubach i tylko mogę potwierdzić, że doświadczenie pana Kamila i przygotowywane przez niego programy treningowe zagwarantują...

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Anna Janas

Z Tomkiem ćwiczę już, z pewnymi przerwami, od ponad 4 lat. W przeciągu tego czasu zmieniały się moje priorytety treningowe. Począwszy od treningu ogólnorozwojowego z akcentem na redukcję masy ciała, poprzez przygotowanie do sezonu narciarskiego, wzmocnienie mojego słabego i bolącego kręgosłupa aż po podtrzymanie bezpiecznej aktywności fizycznej do 9 miesiąca ciąży. Tomek umiejętnie dobierał obciążenia i dbał o bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń, czego efektem była bardzo dobra forma przez całą ciążę oraz szybki powrót do pełnej sprawności i atrakcyjnej sylwetki po urodzeniu córeczki.
Polecam treningi indywidualne każdemu, kto chce w skuteczny i bezpieczny sposób zadbać o swoją formę, sylwetkę i zdrowie.

Anna Janas

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Adam Dębowski

Wraz z treningiem na siłowni z Tomkiem i Kamilem, ważne było dodanie mądrej diety. Zasady i pomysły, które Monika przedstawiła były idealną odpowiedzią na moje potrzeby. Nie czułem się głodny(no może tylko przez pierwsze 3 dni, zanim organizm się nie przyzwyczaił :) ), bo ilość jedzenia była optymalna. Nie czułem się słabszy, wręcz przeciwnie, energia rosła, ponieważ jadłem zdrowiej i lżej. Wreszcie przestałem mieć uczucie ciężkiego brzucha, a trawienie zaczęło znacznie lepiej funkcjonować. Po 3 miesiącach, zrzuciłem 10kg! Był to bardzo zdrowy rytm. Co ważne, propozycja Moniki to nie dieta, ale styl żywienia. Byłem zawsze przeciwny koncepcjom diet białkowych, bezmięsnych czy innych cudów. Monika zaproponowała normalne, pełne żywienie, ale ze znacznie mądrzejszym łączeniem produktów i ilościami.
Pozdrawiam

Adam Dębowski - Psycholog, Coach - Instytut NLP Coaching
 

Rekomendacja dla Trenera Prywatnego

Osoba polecająca: Adam Dębowski

Przez kilka lat próbowałem zrzucić trochę kilogramów , chodzić systematycznie na siłownię i samemu uzyskać efekt. Raz było lepiej raz gorzej, ale pełnego efektu nie udawało mi się uzyskać. Uświadomiłem sobie, że praca na siłowni pod okiem specjalisty ma ogromny sens, ponieważ nie tylko utrzymuje motywację do wykorzystania każdej minuty na siłowni, ale dba o równomierny rozkład ćwiczeń między spalaniem tłuszczu a budowaniem mięśni. Tomek i Kamil bardzo pomogli mi w uzyskaniu efektów, o których myślałem. Ich naturalne i pozytywne podejście do człowieka oraz profesjonalizm i wiedza o ludzkim organizmie pozwoliła mi czuć się bardzo komfortowo i utrzymała motywację. Z zawodu jestem psychologiem i coachem i wiem, że sam jestem odpowiedzialny za pracę i efekty, jednocześnie, ważna jest świadomość, że do osiągnięcia niektórych celów potrzeba wsparcia specjalisty. Dzięki wielkie! Po zrzuceniu 10kg (w 3 miesiące), osiągnięcia pierwszej fazy płaskiego brzucha, chcę kontynuować współpracę, aby dalej rozwijać i wzmacniać swój organizm. Pozdrawiam Adam...

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Elżbieta Kremis

Gorąco polecam współpracę z Panem Tomaszem i Panem Kamilem.

Mam przyjemność ćwiczyć pod ich kierunkiem od ponad roku i jeszcze nigdy nie byłam w tak dobrej formie. Miałam okazję pracować już z kilkoma trenerami, ale nigdy ćwiczenia nie sprawiały mi tyle satysfakcji, a ich efekty nie były tak widoczne.

Jako lekarz zauważam i doceniam profesjonalizm i wiedzę Trenerów na temat fizjologii wysiłku i układu ruchu. Wszystkie treningi wzbogacone są o elementy gimnastyki korekcyjnej z dbałością o wyrabianie nawyków prawidłowej postawy.

Wart podkreślenia jest także fakt, że Pan Tomasz i Pan Kamil nieustannie wzbogacają swoją wiedzę i umiejętności.

Poza profesjonalizmem obu Panów cechuje wysoka kultura osobista, dbałość o klienta i niewyczerpany zasób pozytywnej energii, co sprawia, że na ćwiczenia idę zawsze z wielką przyjemnością.

Elżbieta Kremis – lekarz  

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Anna Falkowska

Przez ostatnie kilka miesięcy miałam przyjemnosć ćwiczyć z panem Tomkiem.
Bardzo polecam treningi indywidualne. Pan Tomek jest zawsze przygotowany, umiejętnie dobiera ćwieczenia do kondycji i potrzeb klienta.
Ja potrzebowałam ćwiczeń na bolący od dawna kręgosłup. I udało się. Dostałam cenne wskazówki i ćwiczenia, które przyniosły znaczną poprawę.
Wprawdzie teraz musiałam zrobić sobie przerwę w treningach, ale jak tylko będę mogła to na pewno znowu zacznę ćwiczyć pod bacznym okiem pana Tomka.

Gorąco polecam!
Anna Falkowska

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Paulina Urbańska

Tomek Gać - Trener Indywidualny, swoją osobowością, otwarciem na naukę i nowe pomysły, fachowym przygotowaniem, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że nawet najcięższe ćwiczenia stają się przyjemnością i przynoszą oczekiwane efekty. Dzięki regularności treningów i odpowiedniemu doborowi programu potrafi zdziałać cuda z figurą i kondycją.
Polecam - Paulina Urbańska - studentka

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Roman Jakowiecki

Tomka poznałem około 3 lata temu, kiedy to po przebytym zawale musiałem pomyśleć o powrocie do normalnej aktywności. Regularne treningi indywidualne pod jego nadzorem spowodowały, że waga mego ciała osiągnęła stan sprzed czterdziestu (!) lat (82kg przy wzroście 1,8m) a sprawność ruchowa pozwala mi na bezpieczne uprawianie sportów jak jazda na nartach czy bieganie bez żadnych przykrych następstw w postaci bólu w stawach czy w mięśniach. Czuję, że jestem w formie w jakiej nie byłem od bardzo dawna. Moje wyniki okresowych testów wysiłkowych, w opini kardiologów , są porównywalne z przeciętnymi wynikami mężczyzn w wieku 30-40 lat. Mogę powiedzieć, że jest super! Bez wątpienia jest to efekt właściwie prowadzonego treninu. Dzięki niemu odkryłem, że wcale nie trzeba być ‘galernikiem’ i wylewać hektolitrów potu by utrzymywać sprawność, szczupłą sylwetkę i płaski brzuch. Z czystym sumieniem zachęcam wahających się lub nieprzekonanych by zaufali w profesjonalizm Tomka . Zdecydowanym i przekonanym życzę wytrwałości! Roman Jakowiecki – ex-manager...

Rekomendacja dla Trenera Prywatnego

Osoba polecająca: Arkadiusz Augustyniak

 Chciałbym zarekomendować osobę Pana Tomasz Gać jako wysoko wykwalifikowanego trenera osobistego.
Jako człowiek, który w przeszłości uprawiał sport wyczynowo ( zawodnik Gwardii Warszawa, Legii Warszawa, Huraganu Wołomin) poznałem spory wachlarz ćwiczeń w zakresie rekreacyjno-sportowym jak i wyczynowym. Od kilku miesięcy mam przyjemność trenować z Panem Tomaszem. Od samego początku zaskoczyła mnie jego szeroka gama oferowanych ćwiczeń jak również rzeczowa i merytoryczna argumentacja. Treningi są urozmaicone i prowadzone w miłej atmosferze.
Jestem głęboko przekonany iż Pan Tomasz jest właściwym człowiekiem dla ludzi pragnących osiągnąć konkretne rezultaty i aktywnie spędzić czas.


Arkadiusz Augustyniak - Dyrektor Zarządzający
Systemair S.A


 

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Rafał Stefaniak

Trenuję z Panem Tomaszem od ponad 6-ciu miesięcy. Dzięki specjalnie ułożonemu przez Pana Tomasza programowi treningowemu pozbyłem się dolegliwości ze strony barku (stożka rotatorów), która uniemożliwiała wykonywanie szeregu ćwiczeń. Jednocześnie odpowiednio dobrane ćwiczenia miały wpływ na ogólną sprawność i wytrzymałość – co zaowocowało w „wynikach” uprawianych dyscyplin sportowych: narty, wspinaczka, biegi długodystansowe.
Treningi z Panem Tomaszem rekomenduję zarówno dla osób z dolegliwościami ze strony układu mięśniowo – ruchowego, jak i pragnących zwiększyć ogólną sprawność organizmu.


Rafał Stefaniak - właściciel firmy Akokan


 

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Agnieszka Świderska

Jeszcze cztery miesiące temu byłam pewna, że moja przygoda z siłownią i ćwiczeniami to tylko chwilowy zryw postanowień noworocznych ;-)). Trafiłam na Tomka, który przekonał mnie do siebie od pierwszego treningu. Sprawdzenie moich możliwości wysiłkowych, obciążeniowych i dopasowanie odpowiednich ćwiczeń sprawiło, że trudne początki na siłowni bardzo szybko zmieniły w przyjemność. To co dla mnie bardzo ważne to duża różnorodność ćwiczeń, wiara, że dam radę, skupienie Tomka na poprawności wykonywanych ćwiczeń i motywacja do większych wyzwań. Dzięki wsparciu Tomka rozwinęła się również moja przygoda z bieganiem. Przed każdym startem mogę liczyć na trening wzmacniający nogi, poprawiający wydolność. Dzięki Tomkowi, 10 km to już nie jest dystans nieosiągalny ;-). Polecam współpracę z trenerem personalnym każdemu kto chce poprawić swoją formę pod okiem specjalisty.

Agnieszka Świderska - Prezes ITXpert Sp. z o.o.

 

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Hanna Suszko

Dzięki Pani Monice osiągnęłam nie tylko idealną wagę, ale również nauczyłam się zasad zdrowego odżywiania. Proponowane menu jest smaczne i, co najbardziej mi się podoba, urozmaicone. Zachęca do eksperymentowania w kuchni, odkrywania nowych smaków i połączeń. Przekonuje, że nawet mała zmiana w diecie robi dużą różnicę. "

Pozdrawiam,

Hanna Suszko

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Barbara Bogucka

Tomka poznałam dwa lata temu przez zupełny przypadek. Po ciąży borykałam się z różnymi problemami, a to bolący kręgosłup , a to problem kobiecego odbicia lustrzanego :-) , że już o jakimkolwiek braku kondycji nie wspomnę. Rodzinna (wiecie co mam na myśli) mobilizacja sprawiła, że zrobiłam pierwszy krok, weszłam do Gimnazjonu i poprosiłam o treningi indywidualne , z założenia licząc na osobę odpowiednią - to cała historia. Może powstrzymam się od opisywania zajęć, sami sprawdźcie…, powiem tylko tyle, że ten przypadek okazał się być wyjątkowym. Tomek jest nie tylko osobą kompetentną, ale, co istotne przy indywidualnych zajęciach, bardzo kontaktową, miłą i uczynną. Okazało się również, że nie ma rzeczy niemożliwych, na dodatek wszystkie „wypocone” godziny mają swój sens potwierdzony w wynikach. Po dwóch latach mogę powiedzieć, że dzięki pomocy Tomka osiągnęłam dawną sylwetkę, kondycję , a co najważniejsze…, ćwiczenie sprawia mi przyjemność , a nie tylko odczuwalną pracę fizyczną. Harmonogram zajęć to dwa do trzech spotkań tygodniowo, rezultaty...

Rekomendcja dla Trenera Indywidualnego

Osoba polecająca: Ula Marzec

Z Tomkiem trenuję już blisko 2 lata. Efekty jakie osiągnęłam dzięki jego pomocy naprawdę robią wrażenie (nie tylko na mnie:)) Koordynacja, ładna muskulatura, siła, wydolnośc i ogólna kondycja... Nigdy nie byłam w lepszej formie...Mój ostatni rekord to seria longiem 22 pełnych męskich pompek:)) Do tego komfort ćwiczeń: uwaga trenera skupiona w 100% na mnie, pełen profesjonalizm, wsparcie merytoryczne i motywacja. Z Tomkiem naprawdę się chce ćwiczyć i aż głupio jest się nie przykładać:) Zresztą pod czujnym okiem trenera osobistego nie ma tu zbyt dużego pola manewru:)) Krótko mówiąc polecam i z czystym sumieniem rekomenduję:)

Ula Marzec  - Canal +

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Katarzyna Kozanowska

Bardzo cenię sobie prace z Panem Tomkiem i to z kilku powodów. Zawsze jest przygotowany do zajęc a ćwiczenia dostosowane są do moich potrzeb i możliwości. W ciagu kilkumiesięcznej pracy z Panem Tomkiem całkowicie zapomniałam o bolącycm kolanie i słabych mięśniach a kondycja zdecydowanie sie poprawila. Dodatkowym i ważnym dla mnie atutem jest Jego elastyczność - nawet jeśli sam nie może poprowadzić zajęć, znajduje zastępstwo lub inny termin.
Katarzyna Kozanowska

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Magdalena Wierzbicka (Haintze)

Moja przygoda z ćwiczeniami pod okiem profesjonalnego trenera osobistego rozpoczęła się w zeszłym roku.  Pracując w biurze całymi dniami, potrzebowałam ruchu i pomocy dla pleców i stawów.
Zgłosiłam się więc o powyższą pomoc właśnie do Tomka.
Dzięki starannie przygotowanym treningom i wsparciu dietetyka (Monika Krynicka - Gać) szybko wróciłam do formy.
Tomek podczas każdego treningu w profesjonalny sposób pokazuje jak wykonać dane ćwiczenie, tłumaczy jakie partie mięśni są angażowane.
Jednocześnie cały czas czuwa nad bezpieczeństwem i reaguje błyskawicznie na każdą zgłoszoną uwagę.
Polecam ćwiczenia pod okiem Tomka każdemu, nawet bardzo wymagającym klientom.

Magdalena Haintze - Key Account Manager - Portal Pracuj.pl 

Rekomendacja dla Trenera Indywidualonego

Osoba polecająca: Magdalena Owsianko

Z Tomkiem - trenerem indywidualnym trenuje od 3 miesięcy 2 razy w tygodniu. Do każdego podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Jest bardzo dyspozycyjny, zawsze można liczyć na jego wsparcie i radę. Fajne jest to, że Tomek stawia przed Tobą małe i osiagalne cele. Dzięki temu nie zniechęcasz się szybko i cieszysz się z pierwszych sukcesów. Ćwiczenia pod jego okiem sprawiają, że wracam do domu strasznie padnięta, ale dumna...

Magdalena Owsianko

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Monika Wojtasik

Z Panem Tomaszem trenuję od ponad roku (choć początkowo zakładałam krótkoterminowy trening umożliwiający powrót do kondycji fizycznej po ciąży ) i mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomasza Gać jako wykwalifikowanego trenera indywidualnego . Odpowiednie wykształcenie kierunkowe uzyskane na renomowanych uczelniach przekłada się na znakomicie przygotowane przez Pana Tomasza plany treningowe, wspomagane znakomitą wiedzą z dziedziny rehabilitacji. Treningi z Panem Tomaszem to: racjonalny program dostosowany do oczekiwań i aktualnej kondycji osoby ćwiczącej, niewyczerpująca się gama możliwości wykorzystania przyrządów do ćwiczeń - cały czas mnie zaskakuje ;-) merytoryczna argumentacja wszelkich wątpliwości, jakie mogą pojawić się podczas treningu, kontrola wykonywanych ćwiczeń eliminująca możliwość błędnego ich wykonywania, miła atmosfera, 100 % profesjonalizm i… skromność. Cóż mogę powiedzieć więcej, polecam Pana Tomasza wszystkim poszukującym i tym, którzy jeszcze nie są świadomi tego, że poszukują DOBREGO...

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Marta Fituch

Ofertę związaną z usługami dietetyka znalazłam na siłowni New Gym, gdzie regularnie ćwiczę. Postanowiłam z niej skorzystać, ponieważ chciałam nabrać właściwych nawyków żywieniowych. Po pierwszej konsultacji z Panią Moniką okazało się, że jest też potrzeba pozbycia się tkanki tłuszczowej. Dzięki współpracy z Panią Moniką, dzięki Jej wiedzy, profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu w stosunku do mojej osoby osiągnełam swój cel. Tkanka tłuszczowa spadła, wzrosła ilość masy mięśniowej i poprawiło się samopoczucie. Muszę zaznaczyć, że spotkania przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze; bez skrępowania można pytać, mówić o swoich problemach i wątpliwościach. Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę jako doskonałego, doświadczonego doradcę przy wszelkich problemach związanych z żywieniem.
Marta Fituch

Rekomendacja dla Trenera Prywatnego

Osoba polecająca: Ewa Kwiatkowska

Tomka spotkałam przypadkiem, chodziłam do kliniki rehabilitacyjno-ortopedycznej na terapię kolana i kręgosłupa a Tomek był tam moim trenerem osobistym . Chodziłam 2 razy w tygodniu na rehabilitację do kliniki i jednocześnie korzystałam też z fitness klubu w którym jak się okazało Tomek jest trenerem indywidualnym. Na siłowni ćwiczyłam chcąc poprawić moją kondycję, zrzucić parę kilogramów i uzyskać ładną sylwetkę ale choć od dłuższego czasu trenowałam sama, nie zauważyłam znacznych postępów. Zaczęłam więć zajęcia z Tomkiem.Ułożył dla mnie plany treningowe dostosowany do moich możliwości organizmu, zakładanych celów, a także do przeciwwskazań zdrowotnych. Nauczył mnie jak należy ćwiczyć aby nie popełniać błędów technicznych, gdyż złe wykonywanie ćwiczeń, zły dobór obciążenia skutkuje urazami stawów, mięśni i ścięgien. Tomek jest osobą niezwykle sympatyczną i kontaktową, potrafi zmotywować do wykonywania nawet najtrudniejszych ćwiczeń! Świetnie wytłumaczy cel każdego ćwiczenia i dopilnuje by było poprawnie wykonywane. Jest kompetentnym trenerem i...

Rekomendacja dla Personalnego Trenera

Osoba polecająca: Kornelia Lazar

Do każdego trzeba podejść indywidualnie i pan Tomek to potrafi . Po kilku latach namysłu w końcu odważyłam się na „ten” krok i zapisałam się do fitness klubu, do pana Tomka Gać, na zajęcia indywidualne . Nigdy wcześniej nie byłam w żadnym fitness klubie a mój szacunek do urządzeń tam się znajdujących był tak duży, że każde z nich miałam ochotę ominąć dużym łukiem. Ściankę wspinaczkową przez pierwszy miesiąc ćwiczeń podziwiałam jako dzieło sztuki, dopóki pan Tomek nie wyprowadził mnie z błędu. To dzięki niemu zyskałam pewność, że potrafię wykonać ćwiczenia, które zdawało mi się, leżą poza granicami moich możliwości. Od kilku miesięcy ćwiczę i „to jest to”. Bardzo szybko poczułam się lepiej fizycznie i co oczywiste psychicznie a co najważniejsze zobaczyłam efekty ćwiczeń. W czasie treningu zasypuję pana Tomka pytania, na co jakieś ćwiczenie ma wpływ, dlaczego w takiej kolejności itp. i otrzymuję fachowe odpowiedzi. I tak mam dwa w jednym, ćwiczenia – dla ciała i lekcję teorii – dla ducha. Gorąco polecam pana Tomka Gać jako...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Katarzyna Mokwińska

Wybrałam Kasię  Śmietanko ponieważ mam problemy z kręgosłupem i ważne było dla mnie to, że Kasia jest nie tylko trenerką ale i fizjoterapeutką . To był strzał w 10! Kasia bardzo profesjonalnie podeszła do tematu mojego odchudzania i poprawiania kondycji. Z uwagą słuchała moich obaw, a dobierając ćwiczenia bardzo dbała nie tylko o to, abym umiała je poprawnie wykonać ale również o to, abym ćwicząc czuła się jak najbardziej komfortowo. Każde ćwiczenie szczegółowo omawiamy, a jeśli jego wykonanie jest dla mnie za trudne, Kasia tłumaczy mi, jak wykonać wersję dla początkujących i stopniowo przejść do ostatecznej wersji ćwiczenia. Co ważne, Kasia nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi, kiedy z Nią ćwiczę dokładnie wiem co i w jaki sposób trenuję, dzięki czemu lepiej rozumiem wykonywane ćwiczenia. Z Kasią trenuję już ponad dwa miesiące, w ciągu których udało mi się praktycznie zrealizować postawione na początku treningu cele. Dodatkowo, Kasia wspiera mnie nie tylko w ćwiczeniach ale i w kwestiach związanych z odżywianiem doradzając i tłumacząc zasady zdrowego...

Polecany Dietetyk

Osoba polecająca: Elżbieta Gołębiowska

Polecam dietetyka Panią Monikę Krynicką-Gać. Monikę poznałam w programie "Odchudzamy Piaseczno" zorganizowanym w GreenUp Fitness Club. Konsultacje odbywały się w bardzo miłej atmosferze raz w tygodniu. Każde spotkanie wzbogacało moją wiedzę o prawidłowym żywieniu, sposobie komponowania posiłków taki sposób, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych składników pokarmowych i jednocześnie zapewnić komfort funkcjonowania bez uczucia szaleńczego głodu. Otrzymałam od Moniki dietę, która była łatwa do przygotowania i zapewniała stopniowy spadek wagi. Bardzo dużo dały mi wspólne spotkania prowadzone przez Monikę. Spotkania w grupie były bardzo wciągające i motywujące do działania. W ciągu trzech miesięcy zajęć nie tylko skutecznie zmieniło się moje podejście do sposobu przyrządzania posiłków i pilnowania diety, ale również zmieniłam sposób myślenia o sobie samej. Duże znaczenie w odchudzaniu miały spotkania w grupie osób mających ten sam problem - nadwaga, a więc nie jestem sama w tym co robię. Cenna także okazała się wymiana doświadczeń i...

Polecany Dietetyk

Osoba polecająca: Bartosz Staryga

Na diecie zaproponowanej przez Panią Monikę byłem przez 3 miesiące. W tym czasie straciłem około 10 kg oraz znacząco poprawiłem ogólną sprawność fizyczną. Dietę rozpocząłem ważąc 86 kg – teraz ważę 76 kg i myślę, że to nie jest moja waga końcowa. Ten plan naprawdę działa, ponieważ dzięki pomocy Pani Moniki zmieniłem na stałe moje nawyki żywieniowe. Żadna poprzednia próba odchudzania nie dała takich efektów, jak praca z Panią Moniką. Dziękuję!

Pozdrawiam,
Bartosz Staryga
 

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Dorota Jurgiel

Niniejszym rekomenduję dietetyk - Monikę Krynicką-Gać, współprowadzącą Program skutecznego odchudzania . Jej fachowa wiedza, uwaga i skupienie na moich indywidualnych potrzebach zapewniły mi nabycie niezbędnej wiedzy oraz uzyskanie świadomości dot. żywieniowej różnorodności, unikania żywieniowego ubóstwa, a także nabycie świadomości odnośnie wagi i znaczenia regularnego spożywania posiłków, ich częstotliwości i składu. Dzięki Jej fachowemu wsparciu, empatii i serdecznemu nastawieniu pozbyłam się nadwagi i osiągnęłam wymarzoną sylwetkę. Co mi dał ten program? Pakiet metod  / technik do pracy na własnymi ograniczeniami. Poszerzył moją wiedzę i umiejętności z zakresu zdrowego żywienia. Poznałam ludzi z pasją, którzy wierzą w to co robią, dla których zdrowy styl życia nie jest wyłącznie sposobem na utrzymanie się, ale jest misją i sposobem na niesienie pomocy innym. Atmosfera Klubu jest bardzo przyjazna. Osobiście czuję się tam chcianym i oczekiwanym gościem. Drobne gesty (darmowe jabłka na tacy, woda) świadczą o nastawieniu na człowieka, a nie...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Marta Rola

Co zmieniły w moim życiu ćwiczenia z Panem Tomkiem i Panem Kamilem?

  •  jestem pełna energii i emanuję zadowoleniem,
  • rzeczy, które mam do zrobienia dziś robię dwa razy szybciej,
  •  zawsze mam chęć na coś nowego.

 

Czemu wracam na kolejne ćwiczenia:

  •  ćwiczenia są ze mną omawiane, co buduje we mnie świadomość mojego zdrowia i ciała (Panowie bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą z zakresu rehabilitacji),
  • ciągle robię nowe ćwiczenia, więc nigdy nie jest nudno,
  •  nawet jak mi się "nie chce", to skutecznie potrafią mi wyperswadować brak chęci (i o dziwo im sie to udaje).

Teraz wydaje mi się to zabawne, ale kiedyś nie cierpiałam roweru, dziś jeżdżę nie bez satysfakcji; kiedyś nie chciałam biegać, dziś trening zaczynam od "To może pobiegamy?".
Polecam i pozdrawiam: Marta Rola

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Tomasz Bar

  Miałem okazję ćwiczyć pod czujnym okiem Pana Tomasza przez 6-mcy. Do dziś wspominam to jako rewelacyjnie spędzony czas. Poczatkowy plan był prosty. Wzmocnić korpus, nabrać trochę mięśni, pobudzić metabolizm. Już pierwsze indywidualne treningi pokazały, że była to trafna decyzja. O dziwo, pomimo naprawdę niezłego wycisku praktycznie nie było zakwasów czy innych niedomagań tak dobrze znanych jeśli tylko próbujemy nagle ożywić nasze nieco zastygłe mięśnie. Starannie dobrane ćwieczenia, w połączeniu z tłumaczeniem, co, jak i dlaczego należy wykonywać i w jakiej kolejności tworzyły trening idealnym. Rozgrzewka, część siłowa, rozciąganie. Wszystko to musiało przynieść korzyści. Pierwsze efekty pojawiły się już po 3 miesiącach. Wzrosła wydolność i siła. Te same ćwiczenia można było robić szybciej i bez zadyszki. Rosły obciążenia i ilość powtórzeń choć czas treningu pozostawał ten sam. Krótsze przerwy między ćwiczeniami były najlepszym dowodem na to, że organizm coraz lepiej się czuje w tym wszystkim. Każdy kto choć raz skorzysta z fachowej...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego

Osoba polecająca: Anna Szewczyk

  Pierwszy raz trafiłam do Tomka na kilka tygodni przed wyjazdem na narty. Niestety moja forma po przebytej ciąży nie była najlepsza. Postanowiłam umówić się na kilka treningów indywidualnych , ponieważ zależało mi na szybkim powrocie do dobrej kondycji. Zakładałam, że skorzystam z pomocy Tomka tylko w okresie poprzedzającym wyjazd. Przed ciążą regularnie odwiedzałam siłownię, czy uczestniczyłam w zajęciach fitness, więc wydawało mi się, że nasza współpraca będzie krótkotrwała. Treningi pod okiem Tomka sprawiły, że zrozumiałam, jak ważny jest odpowiedni dobór ćwiczeń oraz ich poprawne wykonanie. Tomek wykazał się wielkim profesjonalizmem i wiedzą przy planowaniu kolejnych zajęć. Każdy trening był szczegółowo rozpisany, a wszelkie wątpliwości wyjaśnione. Do tego przyjazna atmosfera podczas zajęć. Tomek ma bardzo indywidualne podejście do osoby, z którą współpracuje; zaskakuje różnorodnością ćwiczeń i ich odpowiednim doborem do tej partii mięśni, która wymaga poprawy i wzmocnienia. Wskazał mi również...

Rekomendacja dla Trenera Osobistego i Dietetyka

Osoba polecająca: Anna Łyp

Moja przygoda z treningiem pod okiem trenera indywidualnego zaczęła się banalnie - po urodzeniu dwójki dzieci postanowiłam zrobić coś, aby wrócić do wagi przynajmniej sprzed ciąży i poprawić swoją kondycję. W przeszłości miałam już okresy aktywności fizycznej - uczestniczyłam w różnych zajęciach fitness, chodziłam na siłownię. Teraz jednak postanowiłam zrobić to inaczej i tak trafiłam do Kamila Golenia . Szybko okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Kamil okazał się profesjonalistą w tym, co robi. Zaproponowany przez niego program teningowy był bardzo urozmaicony, dostosowany do moich możliwości, każde ćwiczenie było dokładnie omawiane, a jakość jego wykonania była na bieżąco kontrolowana przez Kamila. Dodatkowo Kamil okazał się bardzo sympatyczną osobą, treningi upływały w miłej atmosferze, chociaż każde spotkanie był to czas intensywnego wysiłku. Na efekty nie trzeba było długo czekać - w ciągu tzech miesięcy schudłam 10 kg, moja sylwetka bardzo się zmieniła, poprawidła się moja kondycja. Efekt ten to także zasługa...

Rekomendacja dla Trenera Personalnego

Osoba polecająca: Katarzyna Kraszewska

Gorąco polecam treningi indywidualne z Kamilem Goleniem. Takie zajęcia są idealne dla osób, które są zapracowane i zajęte, oszczędzają czas na dojazd i pozwalają na ćwiczenia
w zaciszu własnego domu lub w pobliskim parku, co w cieplejszych miesiącach jest fantastycznym rozwiązaniem i bardzo ciekawym sposobem na aktywność fizyczną.
Kamil to osoba bardzo dobrze przygotowana merytorycznie i praktycznie do zawodu trenera. Najbardziej podoba mi się w naszych treningach różnorodność ćwiczeń i aktywności, nie ma tu miejsca na nudę i rutynę. To bardzo ważne przy regularnych spotkaniach.
Udało mi się już poprawić wydolność i ogólną kondycję. Widzę też poprawę jędrności ciała, wciąż pracuję nad zmniejszeniem ilości tkanki tłuszczowej. Wierzę, że z pomocą Kamila uda mi się dopiąć swojego celu.
Nasze treningi to dla mnie miły obowiązek i przyjemny zastrzyk serotoniny. Cenię sobie profesjonalizm Kamila, jego przyjemne i spokojne usposobienie, a także opiekę jaką nade mną roztacza podczas ćwiczeń.

Katarzyna Kraszewska

Rekomendacja dla Osobistego Trenera

Osoba polecająca: Dominika Roszkowska


Do Tomka trafiłam przypadkowo. Niestety należę do tych osób, które stres zajadają i po ciężkim pierwszym roku na uczelni moja waga mówiła sama za siebie…. Już kiedyś korzystałam z pomocy innych trenerów, ale efekty były słabe i zupełnie nie motywujące do dalszych ćwiczeń. Tomek - trener personalny, sprawdził się pod każdym względem: dobiera zestaw ćwiczeń bardzo indywidualnie biorąc pod uwagę zarówno potrzeby jak i możliwości, ćwiczenia są zróżnicowane, potrafi motywować do wysiłku. Osiągnęłam z nim sukces – ważę tyle ile było moim marzeniem, znajomi chwalą mój obecny wygląd i formę. Polecam Tomka, a chyba największą rekomendacją będzie fakt, że chciałabym by jego podopieczną została moja mama.

Dominika Roszkowska - studentka

Rekomendacja dla Osobistego Trenera

Osoba polecająca: Joanna Bronikowska

Tomek jest moim trenerem osobistym od dwóch lat. Bardzo pomógł mi w moich problemach z kręgosłupem .
Tomek jest odpowiedzialny, dobrze zorganizowany, zawsze przygotowany do zajęć . Sympatyczny, konkretny, potrafi zmobilizować do coraz większego wysiłku i pokonywania własnych słabości. Bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i pojawiających się problemów, szuka nowych rozwiązań.
Joanna Oppeln-Bronikowska

Rekomendacja dla Trenera Indywidualnego i Dietetyka

Osoba polecająca: Magdalena Spisak

Tomek, Kamil i Monika to zespół profesjonalistów. Przeanalizowali moje potrzeby, precyzyjnie rozpoznali indywidualne możliwości mojego organizmu i ułożyli dla mnie trening indywidualny wraz z programem żywieniowym, które w zaskakująco krótkim czasie przyniosły efekty. W trakcie wspólnych ćwiczeń mogłam liczyć na ich szczegółowe wyjaśnienia tego, co i po co robimy, dzięki czemu zyskałam większą świadomość swojego ciała, poznałam jak działa mój metabolizm, od czego zależy moja kondycja fizyczna i jak duże ma znaczenie dla codziennego, „dobrego” funkcjonowania.
Dzięki tym treningom nauczyłam się, że uwaga i czas poświęcone ciału zmieniają jakość życia.
Cieszę się, że te usługi stają się powszechne i przestały być zarezerwowane dla „celebrities”  bo każdy ma prawo cieszyć się zdrowiem i urodą własnego ciała.
Magdalena Spisak - Canal +
 

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Iwona Madej

Zachwycona pozytywnymi rezultatam i stosowania tajemniczej diety, przez moją koleżankę, postanowiłam spróbować jej również na sobie. Wcześniej, po kilku podejściach do różnych diet, złym samopoczuciu podczas ich stosowania i miernych, krótkotrwałych efektach nie byłam w pełni przekonana czy w ogóle istnieje taka, która DZIAŁA. Pełna nadziei udałam się na pierwsze spotkanie z Panią Moniką Krynicką-Gać - dietetykiem , na którym rozmawiałyśmy o moich (złych) nawykach żywieniowych, sprawdziłyśmy również ilość tłuszczu, którego trzeba się pozbyć. Po kliku dniach otrzymałam gotową, rozpisaną dietę. Bardzo ważne dla mnie było to, że składała się ona z produktów, które uzgodniłyśmy na spotkaniu- jestem bardzo wybredna. Ilość i jakość dobranych posiłków powodowała, że czułam się bardziej najedzona niż wcześniej, kiedy jadłam „normalne” posiłki. Efekty były widoczne bardzo szybko. W ciągu trzech miesięcy pozbyłam się 6 kg tłuszczu ! Podczas wakacji pozwoliłam sobie na mniej restrykcyjnie przestrzeganie diety i ku...

Rekomendacja dla Dietetyka

Osoba polecająca: Sylwia Matuszczyk

Odchudzam się u Pani Moniki Krynickiej-Gać od paru miesięcy. Bardzo sympatyczna Pani dietetyk a do tego profesjonalna, wesoła i kontaktowa. Dzięki pomocy Pani Moniki pozbyłam się 5 kg. Najbardziej się cieszę z tego że utrzymuję swoją wagę.

Polecam!

Sylwia MatuszczykRekomendacje Nasz fitness Klub Strefa zdrowia Kontakt