Jaki trening dla Biznes Woman?

Strona główna  |  Strefa zdrowia  |  Trening fitness  |  Jaki trening dla Biznes Woman?

Najczęściej czytane:

Jaki trening dla Biznes Woman?

Trening dla Biznes Women

trening dla biznes woamnZastanówmy się jakich efektów treningu wynikających ze sprawnie funkcjonującego organizmu oczekuje nowoczesna kobieta sukcesu czyli Bizness Women.
Po pierwsze musi świetnie znosić trudy długiego dnia pracy, czyli godzin spędzonych za biurkiem, w samochodzie i na spotkaniach, wymaga to sprawnego kręgosłupa i silnych mięśni stabilizujących plecy. Aby osiągnąć ten stan optymalne są ćwiczenia z zakresu treningu funkcjonalnego czyli odpowiednie ćwiczenia stabilizacyjne wzmacniające mięśnie głębokie kręgosłupa.
Kilkunastogodzinny dzień pracy i mało snu to potrzeba szybkiej regeneracji organizmu. Pomoże w tym trening Cardio (aerobowy - jogging, rower, nordic walking) na świerzym powietrzu, który dotleni nasz organizm, rozbuduje sieć naczyń krwionośnych włosowatych, które pozwolą sprawniej zaopatrywać cały organizm w niezbędne składniki odżywcze.
I wreszcie najważniejsze, sprawny i szybki procesor czyli nasz mózg. To najważniejsza kwestia decydująca o naszym sukcesie. Wykonując odpowiednie ćwiczenia koordynacyjne, równoważne i z wykorzystaniem niestabilnego podłoża oddziałujemy nie tylko na układ mięśniowo-stawowy ale również nerwowy i receptory. Pobudzamy w ten sposób mózg, receptory nerwowe i wykształcamy nowe szlaki i połączenia nerwowe, które później usprawniają działanie naszego układu nerwowego. Kolokwialnie mówiąc zwiększamy w ten sposób jego możliwości przerobowe. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z kadrą managerską najwyższego szczebla, mogę stwierdzić, że tak prowadzony trening wzmacnia moich klientów zarówno fizycznie jak i intelektualnie.

Tomasz Gać - Trener Personalny - Warszawa

http://www.trening-indywidualny.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Akademia trenerów

Powrót


Rekomendacje Nasz fitness Klub Strefa zdrowia Kontakt