Trening sportów walki dla każdego.

Strona główna  |  Strefa zdrowia  |  Nowości fitness  |  Trening sportów walki dla każdego.

Najczęściej czytane:

Trening sportów walki dla każdego.

sporty walki warszawaJeśli uważacie ,że trenowanie sportów walki stanowi dla was za duże wyzwanie i czujecie, że ta aktywność nie jest dla was, bo wymaga wysokiej sprawności fizycznej to jesteście w błędzie.


Trening sportów walki z trenerem osobistym jest dla każdego...
Zindywidualizowana forma prowadzenia zajęć gwarantuje wyższą jakość treningu. Indywidualna opieka instruktora daje możliwość lepszej kontroli treningu i szybszego wykrywania i usuwania błędów u ćwiczącego - trener odpowiednio zaprogramuje plan treningowy, uwzględniając słabe punkty w motoryce ćwiczącego. Takie podejście zapewnia osiągnięcie maksimum korzyści w stosunkowo krótkim czasie.

Trening dla młodzieży i dorosłych

Oferta treningów sportów walki jest skierowana do osób dorosłych jak również do młodzieży. Wiek nie stanowi przeszkody do podjęcia tej aktywności fizycznej. Odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony trener dopasuje poziom trudności ćwiczeń do sprawności klienta, jego stopnia zaawansowania i wieku.

Trening w grupie

Trening w mniejszych grupach 2-4 osobowych to również ciekawa oferta. Trening sportów walki w grupie daje często lepsze efekty ćwiczeń tym, którzy mają trudności z motywacją ćwicząc samemu.  Dodatkowo, element rywalizacji między ćwiczącymi nadaje większej atrakcyjności zajęciom.
Trening w małej grupie to najlepsza oferta dla osób, które lubią wzajemnie się motywować podczas ćwiczeń i jednocześnie stawiają na wysoką jakość treningów.

Paweł Tracz - indywidualny trener sportów walki - Warszawa

Miejsce na Twoją reklamę

Akademia trenerów

Powrót


Rekomendacje Nasz fitness Klub Strefa zdrowia Kontakt